RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Opole: Policjant brał łapówki?

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Łapówki za „korzystne załatwienie spraw” miał brać policjant, zatrzymany w Opolu. Funkcjonariusz pracował przy sprawach związanych z wypadkami samochodowymi i jazdą pod wpływem alkoholu.

Prokuratura zarzuca mężczyźnie, że przyjął dwie łapówki – w sumie 7 tysięcy złotych. Nie można wykluczyć, że podobnych podarków było więcej. Policjantowi grozi do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusz pracował w policji od 15 lat. Miał już prawo do emerytury – teraz jednak stracił ten przywilej i został dyscyplinarnie zwolniony z pracy.

Źródło: RMF24/PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: