RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Opole: Piłkarzy zapraszamy po awansie

Publikacja: Wtorek, 30 maja (18:02) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

„Tych klientów nie obsługujemy” i „zapraszamy po awansie” – plakat z takimi napisami i zdjęciami wszystkich zawodników trzecioligowej Odry Opole wywiesili tamtejsi właściciele barów i dyskotek. To reakcja na słabe występy drużyny.

Kibice uważają, że piłkarze lenią się i przez to stracili szansę na awans do drugiej ligi. Zarzucają im, że zamiast trenować przesiadują w barach i dyskotekach. - Po meczu przegranym czy zremisowanym widzimy piłkarzy w pubach, na dyskotekach, a to nie o to chodzi prawda? - pytają rozżaleni kibice.

Właściciele lokali zapowiadają, że zdejmą plakaty, jeśli piłkarzom z Opola uda się wywalczyć awans. Do końca rozgrywek zostały jeszcze dwa mecze.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Dalsza część artykułu pod materiałem video: