RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

"Opłatomat" energetyczny

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Opłatomat, czyli rodzaj bankomatu, w którym można zapłacić rachunek za prąd. W Łodzi funkcjonuje już jakiś czas i mieszkańcy przyzwyczaili się do niego. Nie ma 5 minut, żeby automat przy ul. Tuwima stał bezczynnie.

Największy plus takiego płacenia rachunków jest taki, że nie trzeba stać w kolejce do kasy, płacić prowizji i można zrobić opłatę o każdej porze dnia i nocy.

Tagi: prąd energia

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: