RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Olimpijczycy w hołdzie dla Jacksona

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Przygotowania do zimowych igrzysk olimpijskich w Vancouver mogą być naprawdę interesujące. Norweska ekipa w przerwie treningów nagrała taniec w hołdzie Michaelowi Jacksonowi. Film, który został zamieszczony w Internecie, wzbudził tak ogromne zainteresowanie, że będzie jednym z obrazów promujących olimpiadę.

Norweska ekipa przygotowująca się do zimowych igrzysk w Vancouver trenowała w chilijskich górach Portillo. Tam na jednym ze szczytów, Aksel Lund Svindal, Ketil Jansrud i Elton Myhre, ubrani w reprezentacyjne stroje, tańczyli w rytm muzyki Jacksona. Byliśmy tak zadowoleni z treningów, że po jednym z nich spontanicznie zaczęliśmy śpiewać utwór Jacksona "Beat it" i tańczyć do jego rytmu. Jeden z kolegów przypadkowo nas nakręcił. To była zwykła zabaw - powiedział Svindal.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Dalsza część artykułu pod materiałem video: