RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Olimpiada FM: Jeżdżą nawet w deszczu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Narciarze idą pod prąd; nie poddają się nawet w związku z opadami deszczu ze śniegiem, które nawiedziły Krynicę. To właśnie tam, na Jaworzynie trwa Olimpiada FM.

W taką pogodę na stoku łatwo nie jest – przyznaje Maciej Pałahicki, który wraz z żółto-niebieską ekipą bawi na stoku Jaworzyny Krynickiej. Mimo to chętnych, by wziąć udział w kursie bezpiecznej jazdy nie brakuje. Mi to nie przeszkadza, nie poddaję się – mówi młoda amatorka nart. A na taką pogodę ma sposób – cieplejszy ubiór! Posłuchaj relacji naszego reportera:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: