RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Okradli pracodawcę - nie wiedzieli, że był montoring

Publikacja: Piątek, 31 października (12:02) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wielki brat patrzy. Dwaj pracownicy jednej z lubelskich firm okradli swojego pracodawcę, a następnie upozorowali włamanie do firmy.

Napracowali się przy tym solidnie, przecinając kłódkę. Z biura wytargali drukarkę i telefaks. Na policję zgłosili, że brakuje również kasetki z pieniędzmi. Mieli pecha, bo wszystko nagrało się na monitoring, o którego istnieniu nie wiedzieli.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: