RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Okęcie: Turyści odlecieli w końcu do Egiptu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kilkudziesięciu turystów odleciało w końcu z warszawskiego lotniska Okęcie do Egiptu. Mieli tam polecieć w sobotę, ale nie było to możliwe z powodu awarii samolotu. Lot kilkakrotnie przekładano.

Turyści z Warszawy mieli wylecieć do Egiptu już w sobotę. Lot jednak przełożono na niedzielę. Gdy na lotnisku zjawili się pasażerowie, okazało się, że są kolejne opóźnienia. Ponad 40 osób noc spędziło więc w hotelu. Niestety, rano znów się okazało, że ich lot został przełożony. Dziś w końcu udało się polecieć.

Jak dowiedział się reporter RMF Paweł Świąder, firma Ecco Holiday zaproponowała pechowym klientom za każdy dzień zwłoki 40 dolarów na kolejną wycieczkę do wydania… w ich biurze.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: