RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ognisko koronawirusa na Mazowszu. To osoby, które wróciły z wakacji nad morzem

Autor: Publikacja: Wtorek, 4 sierpnia (08:56) Aktualizacja: Wtorek, 4 sierpnia (08:00)

Kolejne ognisko koronawirusa na Mazowszu. Chodzi o siedem osób, które wróciły ze wspólnych wakacji nad polskim morzem.

Grupa zakażonych to mieszkańcy powiatu pułtuskiego, którzy niecałe dwa tygodnie temu - między 23 a 26 lipca - spędzili przedłużony weekend w Trójmieście. Dodatkowo, zakażona jest matka jednej z osób, które były nad morzem.

Kwarantanną objęto już 29 osób, a nadzorem epidemiologicznym - kolejne 38. Trwa dochodzenie epidemiologiczne w tej sprawie, które ma wykazać, czy zakażonych jest więcej.

Źródło: RMF24
Dalsza część artykułu pod materiałem video: