RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Odpady przemysłowe w centrum Bytomia

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Podziemne zbiorniki z przemysłowymi odpadami w centrum Bytomia. Jak dowiedział się reporter RMF FM Marcin Buczek, odkryto je na terenie zlikwidowanych zakładów mleczarskich.

Wiadomo już, że zbiorniki były szczelne. Wstępnie ustalono, że może znajdować się w nich olej opałowy, używany w zakładowej kotłowni. Miejskie służby ustalają, kto odpowiada za utylizację odpadu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: