RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Odnaleźli mordercę po 20 latach

Publikacja: Poniedziałek, 18 grudnia (09:50) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Sukces gdańskich policjantów ze specjalnej komórki śledczej "Archiwum X". Po analizie DNA śladów pozostawionych na miejscu zbrodni, po 20 latach udało się ustalić mordercę 36-letniej kobiety.

Do zabójstwa doszło w październiku 1986 roku. Sprawcą okazał się mąż, odsiadujący dziś 6-letni wyrok więzienia za usiłowanie zabójstwa córki.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Dalsza część artykułu pod materiałem video: