RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Od kwietnia droższy gaz?

Publikacja: Środa, 13 lutego (14:41) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Od kwietnia ostrożniej z gazowymi kurkami. Jest już prawie pewne, że gaz będzie droższy. Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo jeszcze w tym tygodniu ma złożyć wniosek do Urzędu Energetyki o podniesienie taryfy.

Tagi: gaz

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: