RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Obrabowano bank w Skarżysku-Kamiennej

Publikacja: Środa, 23 września (14:12) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Napad na bank PKO BP w Skarżysku-Kamiennej. Jak dowiedział się reporter RMF FM Paweł Świąder, mężczyzna w czapce i chustce na twarzy wszedł do placówki i zażądał wydania pieniędzy. W ręku trzymał przedmiot przypominający broń. Zrabował kilkadziesiąt tysięcy złotych, po czym uciekł.

Obecnie trwają poszukiwania zbiega. Policjanci przeglądają też nagranie z monitoringu i przesłuchają świadków.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: