RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Obława na groźnych gangsterów we Francji

Publikacja: Poniedziałek, 16 lutego (12:48) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwóch groźnych bandytów uciekło z więzienia we Francji! Trwa policyjna obława. Zablokowano drogi; gangsterów tropią też helikoptery. Mężczyźni są uzbrojeni w karabiny maszynowe i ładunki wybuchowe.

Bandyci skazani za morderstwa i rabunki z bronią w ręku uciekli z więzienia w Moulins w środkowej Francji, wysadzając w powietrze bramę i biorąc za zakładników dwóch strażników, których później wypuścili. Następnie uprowadzili przypadkowego kierowcę i jego syna, których także wypuścili.

Według policji – uciekinierzy kierują się w stronę Belgii lub Wielkiej Brytanii.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: Francja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: