RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nowy Sącz: Starcia policji z pseudokibicami Sandecji

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kilku policjantów zostało poszkodowanych podczas burd pseudokibiców w Nowym Sączu w Małopolsce - dowiedział się reporter RMF FM Maciej Pałahicki. Zniszczonych zostało również kilka radiowozów.

W nowosądeckim Parku Strzeleckim świętowano wejście do pierwszej ligi drużyny miejscowej Sandecji. Grupa chuliganów zaatakowała funkcjonariuszy kamieniami. Według wstępnych informacji, policja użyła broni gładkolufowej.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: