RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nowi żołnierze USA w Iraku

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Do Bagdadu dotarły pierwsze dodatkowe oddziały amerykańskiej armii. 3 tysiące żołnierzy zostało skierowanych do Iraku przez prezydenta Busha w ramach nowej irackiej strategii. W sumie kontyngent ma być wzmocniony o ponad 21 tys. osób.

Sobota była jednym z najgorszych dla Amerykanów dni od początku wojny. Armia straciła 24 żołnierzy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: