W tym tygodniu także reprezentant Polski Piotr Giza przedłużył kontrakt z Cracovią do czerwca 2010 roku. Zawodnik jest piłkarzem "Pasów" już 4 lata, a dotychczasowa umowa obowiązywała do roku 2008. Swój kontrakt z "Pasami" prolongował również Arkadiusz Baran, który będzie zawodnikiem Cracovii do 2011 roku. W środę pomocnik przedłużył obowiązujący go kontrakt o dwa lata.
Również bramkarz Sławomir Olszewski przedłużył z klubem swój kontrakt i będzie zawodnikiem Cracovii do czerwca 2008 roku. Jego dotychczasowa umowa z klubem kończyła się w tym sezonie.