Nie stać jest nas na kupowanie byle czego. Takim byle czym jeżdżę od kilku lat. Jedyną przesłanką jest bezpieczeństwo – zapewnia prezydent, z którym rozmawiał reporter RMF FM Paweł Świąder:
Nasz reporter już się cieszy na możliwość przejażdżki takim cudem techniki. Na razie ustala jednak, na co przydałyby się w Kielcach pieniądze, które można było zaoszczędzić, gdyby wybrano tańszy samochód.