RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Norwegia: Awaryjne lądowanie samolotu LOT

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Samolot LOT-u lecący z Chicago do Warszawy miał problemy techniczne i musiał lądować awaryjnie w Norwegii. Szczegóły jak na razie pozostają nieznane. Na pokładzie maszyny prawdopodobnie było ponad 200 osób. Nikt z pasażerów nie ucierpiał.

Nikomu nic się nie stało – mówi RMF FM Małgorzata Pietrzak z LOT-u. Wszystko jest w porządku, a pasażerowie od dawna są zakwaterowani w hotelu. Jeszcze dziś wieczorem wrócą do Warszawy, został wysłany po nich samolot – dodaje.

Pasażerowie pechowej maszyny wylądują na Okęciu około godz. 22.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: