RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nocny rajd pijanego 15-latka

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pijany 15-latek za kierownicą BMW urządził sobie nocny wyścig po Lublinie. Razem z nim jechało trzech kolegów. Jadące wężykiem auto zatrzymali do kontroli policjanci. Chłopak miał 0,74 promila alkoholu w organizmie. Samochód wziął bez wiedzy rodziców. Teraz stanie przed sądem rodzinnym.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: