RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nocne śpiewanie piosenek Grechuty

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nocne śpiewanie piosenek Marka Grechuty – tak krakowscy studenci chcą pożegnać niezapomnianego artystę. Koncert odbędzie się w Klubie Pod Jaszczurami, gdzie Grechuta wielokrotnie koncertował. Na scenie będzie mógł stanąć każdy.

Każdy, kto jest jego przyjacielem, jest przyjacielem jego twórczości, spotkał się z nim, szanuje go, albo w jakikolwiek sposób chce osobę Marka Grechuty wspomnieć. Sądzę, że śpiewać zakończymy nad ranem - mówi Jacek Wilczyński, organizator koncertu.

Marek Grechuta spoczął dziś w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie. Artystę pożegnała rodzina, przyjaciele i wielbiciele.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: