RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nobel dla Obamy. Duma niemieckich artystów

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

<i>Jesteśmy bardzo dumni</i> - tak obsada niemieckiego musicalu „Hope – Yes We Can” zareagowała na informację o przyznaniu Pokojowej Nagrody Nobla Barackowi Oboamie. Musical ma mieć premierę w przyszłym roku.

Spośród wszystkich osób, które robią wielkie rzeczy dla współczesnego świata, to on ma największą moc, by zdziałać najwięcej dla światowego pokoju - stwierdził kompozytor i autor musicalu Randal Hutchins.

Musical „Hope – Yes We Can” opowiada historię życia Baracka Obamy od momentu, gdy był pracownikiem socjalnym w Chicago, aż do czasu, gdy został prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: