RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Niezła gra Gortata, ale Magic przegrali

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Drużyna Marcina Gortata Orlando Magic, przegrała na wyjeździe z New Jersey Nets 93:103 w sobotnim meczu ligi NBA. Polski koszykarz przebywał na boisku 28.27 min i zdobył osiem punktów. Ponadto Gortat zaliczył sześć zbiórek i jedną asystę, dwukrotnie faulował.

Zespół Orlando, który już wcześniej zapewnił sobie zwycięstwo w Southeast Division, przez tę porażkę przekreślił szanse na drugą pozycję w rozstawieniu do rundy play off. Wygraną w Konferencji Wschodniej zapewnili sobie koszykarze Cleveland Cavaliers, a na drugim miejscu znajduje się triumfator Atlantic Division - Boston Celtics.

Dodatkowym zmartwieniem Magic jest kontuzja lewej kostki najskuteczniejszego w sobotę w ekipie gości Hedo Turkoglu. Turek doznał urazu na niecałe siedem minut przed końcem spotkania. Do tej pory zdobył 16 pkt.

W drużynie gospodarzy, która grała bez kontuzjowanego obrońcy Devina Harrisa, najlepiej spisał się Vince Carter - 27 pkt, dziewięć asyst.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: NBA

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: