RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Niewybuch na poznańskim osiedlu

Publikacja: Sobota, 13 grudnia (17:01) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ewakuowani mieszkańcy bloku przy ulicy Bułgarskiej wrócili do domów po 4 godzinach. Tuż pod ich oknami w czasie remontu chodnika koparka trafiła na niewybuch. Wszystkie służby w pogotowiu, zdenerwowani mieszkańcy i właściciele marketu, do którego przez blokadę drogi nie można było dojechać - wszyscy czekali na saperów. Ci przyjechali i w kwadrans wyjęli z ziemi to co straszyło.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: