Policja już zapowiedziała skierowanie sprawy do sądu rodzinnego i nieletnich.
Nietrzeźwy 13-letni rowerzysta
Pijanego 13-latka, który nocą w Nakle nad Notecią jechał rowerem, zatrzymał patrol policji. Funkcjonariusze odstawili nietrzeźwego chłopaka rodzicom. Teraz funkcjonariusze sprawdzają, kto sprzedał dziecku alkohol.