Nieprzytomny, pijany 12-latek trafił do szpitala
Do szpitala w Sejnach na Podlasiu przewieziono pijanego 12-latka. Nieprzytomny chłopak leżał na poboczu drogi. Na szczęście przejeżdżający kierowca go zauważył i to on zadzwonił na pogotowie. Policja ustaliła, że wczoraj po południu nastolatek pił alkohol z trzema kolegami. Teraz funkcjonariusze ustalają, kto dał nieletnim alkohol.
Tagi:
alkohol