RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nieprzytomny, pijany 12-latek trafił do szpitala

Publikacja: Sobota, 26 grudnia (11:55) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Do szpitala w Sejnach na Podlasiu przewieziono pijanego 12-latka. Nieprzytomny chłopak leżał na poboczu drogi. Na szczęście przejeżdżający kierowca go zauważył i to on zadzwonił na pogotowie. Policja ustaliła, że wczoraj po południu nastolatek pił alkohol z trzema kolegami. Teraz funkcjonariusze ustalają, kto dał nieletnim alkohol.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: alkohol

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: