RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Niemieckie autostrady będą płatne?

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Minister transportu w Niemczech rozważa wprowadzenie opłat na autostradach. Na razie chce powołać zespół ekspertów, który miałby wskazać w jaki sposób to zrobić. Do tej pory kierowcy jeździli niemieckimi autostradami za darmo.

To nie jest dobry pomysł. Tyle płacimy podatków na utrzymanie naszych porządnych dróg, a teraz jeszcze ekstra opłaty? To jakaś paranoja - komentują zdziwieni i oburzeni kierowcy w rozmowie z korespondentem RMF FM Adamem Górczewskim. Posłuchaj:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: