RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Niemcy: Banda złodziei w rękach policji

Publikacja: Wtorek, 28 lutego (16:59) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Co najmniej 191 włamań ma na koncie niemiecko-polska banda, która wpadła w ręce niemieckiej policji. Łupem złodziei padały łodzie, silniki oraz części samochodowe warte w sumie około 700 tysięcy euro.

Kradzione przedmioty przez pośredników przerzucano do Polski. Centrala bandy mieściła się w gospodarstwie rolnym w Estorfie, w Dolnej Saksonii, gdzie mieszkał pochodzący z Polski szef złodziejskiego procederu. Zatrzymano także jego wspólnika, poszukiwanego również w Polsce.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: