RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Niebezpieczny czad

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zatrucie tlenkiem węgla w Częstochowie. Do szpitala trafiły trzy osoby. Czad ulatniał się m.in. z nieszczelnego pieca.

Straż pożarna otrzymała zgłoszenie w nocy. Tlenek węgla zatruł w jednym z mieszkań 3 osoby:dwóch mężczyzn oraz kobietę. Cała trójka trafiła na obserwację do szpitala.

Jak się okazało w mieszkaniu, gdzie doszło do zatrucia,nieszczelny był piec oraz przewody kominowe.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: