RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Niebezpiecznie dużo wody w polskich rzekach

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Niebezpiecznie podnosi się poziom wody na Wiśle. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzegł, że w niektórych miejscach rzeka może przekroczyć stan alarmowy. Zagrożenie gołym okiem mogą obserwować mieszkańcy Torunia i Bydgoszczy. Poziom wód wysoki jest również na rzekach Dolnego Śląska, Wielkopolski i Pomorza.

Jest jeszcze dużo śniegu w górach, jeszcze wszystko przed nami. Wody przybędzie na pewno. Dużo zależy też od zapory we Włocławku - mówili torunianie reporterowi RMF FM Tomaszowi Fenske:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: woda

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: