RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

"Nie pogorszył się stan zdrowia Kubicy"

Autor: Publikacja: Poniedziałek, 14 lutego (10:47) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

"Robert Kubica zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami lekarzy już dziś może opuścić oddział intensywnej terapii" - powiedział polski menadżer kierowcy Marcin Czachorski w rozmowie z dziennikarzem RMF FM Patrykiem Serwańskim. Czachorski podkreślił, że stan zdrowia kierowcy wcale się nie pogorszył. Rano telewizja TVN24 informowała, że Kubica zostanie na OIOM-ie do środy.

Stan zdrowia Roberta ulega regularnej poprawie. Wypadek był na tyle ciężki, że trudno się spodziewać cudownych zmian z dnia na dzień - dodał Czachorski.

Po godzinie 11 ogłoszony zostanie biuletyn o stanie Roberta Kubicy.

Źródło: RMF FM FB
Dalsza część artykułu pod materiałem video: