RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nie ma ciepła w gdańskim Wrzeszczu

Publikacja: Środa, 18 października (10:18) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Część mieszkańców gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz siedzi w zimnych mieszkaniach. W kilkunastu kamienicach nie ma ciepła, bo robotnicy nie zdążyli z remontem.

Dostawca ciepła obiecuje, że ciepło w mieszkaniach ma być już w piątek. Jak na razie kaloryfery stają się ciepłe tylko raz na jakiś czas – przerwy w dostawach trwają nawet 10 godzin.

Mieszkańcy dogrzewają się kuchenkami, piecykami, farelkami. Ratują się też ciepłymi swetrami i kocami. I czekają na regularne dostawy ciepła.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: