RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nie jest fajnie...

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

...tak mówię, jak dzieje się coś złego w moim życiu, a ja chcę dalej udawać, że będzie dobrze. W takim właśnie nastroju teraz jestem.

Nie będę się dzisiaj rozpisywać, zresztą i tak rzadko to robię. Czasami lepiej pomilczeć.

Pierwszy raz w życiu zrozumiałam jak to jest, jak kogoś już nie ma i jak to jest nie zdążyć powiedzieć wszystkiego, co się chciało komuś powiedzieć.

Dajcie mi trochę czasu.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: