RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nie chcemy już szrotu z Niemiec

Autor: Publikacja: Wtorek, 10 lutego (13:32) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Polscy handlarze nie ostrzą sobie zębów na złomowane auta z Niemiec wbrew informacjom opublikowanym przez niemiecki tygodnik "Der Spiegel". W Niemczech wciąż rośnie liczba osób zgłaszających samochody do likwidacji, bo oddanie na złom starego pojazdu będzie wkrótce nagradzane premią w wysokości dwóch i pół tysiąca euro.

Wszystko wskazuje na to, że nadzieje Niemców są zbyt przedwczesne. Odwiedziłem przygraniczne warsztaty.

Oczywiście chodzi o te auta, które mają być u nas rozebrane na części.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: