RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Natura przeciwna naturystom?

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Tablica informująca o plaży dla naturystów między Świnoujściem a niemieckim kurortem Ahlbeck będzie jeszcze raz wkopana i zabetonowana. Ustawiono ją w ubiegłym tygodniu, w weekend - zniknęła.

Wszystko przez silny wiatr, który powalił tablicę. Później przysypał ją wiatr. Udało się ją jednak odnaleźć. Okazało się, że to wcale nie tekstylni zniszczyli tablicę, a sama natura.

W ciągu kilku dni ponownie zostanie ustawiona. Zostanie jednak zamontowana teraz tak, aby żaden sztorm jej nie powalił.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: plaża

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: