Kolejne choinki pod choinkę od RMF FM trafiły dziś do naszych słuchaczy. Wcześniej tysiące drzewek rozdaliśmy już w Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu. Dziś zawitaliśmy do Szczecina! By otrzymać choinkę, wystarczyło przyjść na Plac Lotników, a by zwiększyć swoje szanse... zaśpiewać. Na zwycięzcę kolędowego karaoke czeka wyjątkowa nagroda - występ na antenie RMF FM!

Dziś nasz żółto-niebieski konwój zawitał do Szczecina. Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was 1000 pachnących drzewek. Dodatkowo pierwsze 100 osób - oczywiście oprócz choinki - otrzymało również specjalną bombkę od RMF FM. Nie zabrakło także słodkich upominków.

Uczestnicy naszej akcji w Szczecinie mogli również sprawdzić swoje... możliwości wokalne. Każdy, kto zdecydował się zaśpiewać kolędę, otrzymał pachnące drzewko poza kolejnością! W naszym konkursie można było wygrać jeszcze jedną, absolutnie wyjątkową nagrodę - występ na antenie radia RMF FM! [SZCZEGÓŁY I REGULAMIN KONKURSU ZNAJDZIECIE TUTAJ]

A oto talenty, jakie ujawniliśmy w Szczecinie:

Jutro nasz choinkowy konwój dotrze do Gdyni. Bądźcie z nami koniecznie na Skwerze Kościuszki! Tam także będziecie mogli zaśpiewać kolędy w naszym przedświątecznym konkursie. Dotychczas w finale znalazła się grupa przyjaciół z Katowic - Daniel, trzy Magdy, Grzegorz i Sebastian (48 proc. głosów w naszej sondzie), we Wrocławiu najlepsza była z Katarzyna Stawiska (90 proc.), a konkurs w Poznaniu zdominowała Patrycja Szalczyk (71 proc.).