RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nasz człowiek w Hollywood

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jego pierwszym filmem był „Patriota”. Potem robił efekty specjalne m.in do „Powrotu Supermana”, „Aviatora”, drugiej części „Matrixa” i pierwszej części Harrego Pottera. Teraz w hollywoodzkim studio Sony Picture Maks Zaporoski kończy pracę nad najnowszym filmem.

Będzie to superprodukcja Roberta Zemeckisa z Angeliną Jolie i Anthonym Hopkinsem w rolach głównych. Film będzie nosił tytuł „Beowulf”. Z Maksem Naporoskim w hollywoodzkiej wytwórni spotkała się reporterka RMF FM Katarzyna Sobiechowska-Szuchta:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: