RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nastolatka przeżyła upadek z 10 piętra

Publikacja: Poniedziałek, 3 marca (18:46) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nastolatka wyskoczyła z 10 piętra wieżowca w centrum Wrocławiu i... przeżyła upadek. Prawdopodobnie dlatego, że upadła na zaparkowanego przed budynkiem małego fiata. W ciężkim stanie trafiła do szpitala. Według policji była to próba samobójcza.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: