RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

NASA wznawia śledztwo w sprawie UFO sprzed 42 lat

Publikacja: Poniedziałek, 29 października (19:09) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Amerykańska Agencja Kosmiczna wznawia śledztwo w sprawie UFO sprzed 42 lat. Chodzi o sprawę rzekomego lądowania przybyszów z kosmosu w Kecksburg, w Pensylwanii. Dochodzenie ponownie wszczęto po tym, jak mieszkanka Nowego Jorku zażądała dokumentów sprawy, powołując się na ustawę o swobodnym dostępie do informacji.

Władze twierdzą, że w 1965 roku na ziemię spadł nie statek kosmiczny, a meteoryt. Z relacji świadków wynika natomiast, że z miejsca zdarzenia ciężarówka wywiozła wielki przedmiot o kształcie żołędzia i rozmiarach mikrobusu.

Na podwórzu posterunku miejscowej straży pożarnej znajduje się model rzekomego UFO, zbudowany na podstawie opisu świadków.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: