RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Narkotykowe łowy w Śląskiem

Autor: Publikacja: Piątek, 4 grudnia (17:30) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Narkotykowi dilerzy zatrzymani w Katowicach i Częstochowie. W drugim z tych miast narkotyki sprzedawali uczniowie szkoły średniej. Diler z Katowic miał w swoim mieszkaniu pół kilograma marihuany.

W Katowicach w ręce policjantów wpadło dwóch mężczyzn. Jeden rozprowadzał, a drugi kupował narkotyki. Obaj wpadli w przygotowaną wcześniej policyjną zasadzkę. W mieszkaniu dilera policja znalazła pół kilograma marihuany, która warta jest 15 tysięcy złotych, wagę do przygotowywania porcji oraz kilkaset złotych pochodzących z narkobiznesu. Wszystko to śląscy policjanci skrupulatnie sfotografowali.

Jak ustalili policjanci zatrzymany diler od maja sprzedał w Katowicach kilogram marihuany za 30 tysięcy złotych.

Z kolei w Częstochowie policjanci zatrzymali aż pięciu dilerów. Jak się okazało wszyscy są...uczniami średniej szkoły, a narkotyki sprzedawali swoim rówieśnikom. Do transakcji także dochodziło w szkole. Zatrzymani mają od 16-u do 18-u lat. Policja znalazła przy nich 85 działek marihuany.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: