Wydział włoskiego związku zajmujący się usuwaniem chuligaństwa ze stadionów wziął pod uwagę ostatnie mecze Napoli z Juventusem, Regginą i Fiorentiną. W oświadczeniu wydziału wspomniano o "nielegalnych czynach" podejmowanych właśnie przez fanów Napoli.
Już we wrześniu jeden mecz Napoli odbył się bez udziału publiczności, również ze względu na wybryki kibiców w jednym z wcześniejszych spotkań.
ASInfo