RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Napoli bez kibiców w meczu z Palermo

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Fani Napoli nie będą mogli zasiąść na trybunach podczas sobotniego meczu Serie A przeciwko Palermo. To efekt ostatnich chuligańskich zachowań kibiców z Neapolu.

Wydział włoskiego związku zajmujący się usuwaniem chuligaństwa ze stadionów wziął pod uwagę ostatnie mecze Napoli z Juventusem, Regginą i Fiorentiną. W oświadczeniu wydziału wspomniano o "nielegalnych czynach" podejmowanych właśnie przez fanów Napoli.

Już we wrześniu jeden mecz Napoli odbył się bez udziału publiczności, również ze względu na wybryki kibiców w jednym z wcześniejszych spotkań.

ASInfo

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: