RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Napad na szkolny autobus

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

10 pijanych mężczyzn napadło na autokar ze szkolną wycieczką. Napastnicy pobili kierowcę i nauczyciela, którzy z grupą dzieci zatrzymali się na parkingu przy stacji paliw w Gronowie Górnym w woj. warmińsko-mazurskim. Policja przyznaje, że udało jej się zatrzymać tylko 4 napastników.

Agresywnie zachowujący się mężczyźni próbowali wtargnąć do środka autobusu. Kierowca i wychowawca wycieczki nie chcieli na to pozwolić i zostali pobici.

Mężczyznom grozi do pięciu lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: