RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Napad na oddział SKOK-u w Krakowie

Publikacja: Poniedziałek, 13 listopada (16:28) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policja ściga trzech mężczyzn, którzy napadli na oddział Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej w centrum Krakowa. Bandyci sterroryzowali dwie kasjerki i zabrali kasetkę, w której było ok. 10 tys. zł.

Gangsterzy napadli na oddział SKOK-u przy ul. Kolberga – jednej z wąskich uliczek w centrum Krakowa. Przestępcy weszli do środka oddziału w kominiarkach na głowach i zażądali wydania pieniędzy – mieli przy sobie przedmiot, który przypominał broń. Kasjerki od razu wydały im kasetkę, w której było dokładnie 10 tys. zł.

W chwilę później bandyci dosłownie „rozpłynęli się” na ulicach centrum Krakowa. Wiadomo jedynie, że to wysocy mężczyźni ubrani na czarno.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: