W sobotę przed północą grupa około 20 osób wtargnęła do klubu przy ul. Krzemienieckiej. Napastnicy zaczęli bić osoby znajdujące się w lokalu. Według policji, pracownicy ochrony klubu użyli broni, oddając strzały ostrzegawcze w powietrze. Napastnicy zbiegli.
Policja poszukuje sprawców najścia; wyjaśniane są też okoliczności użycia broni przez ochronę klubu.