RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Napad na bank w Ostrowie Wlkp.

Publikacja: Poniedziałek, 2 kwietnia (11:32) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kilku uzbrojonych napastników w kominiarkach napadło bank w centrum Ostrowa Wielkopolskiego. Mężczyźni nie użyli broni.

Bandyci obezwładnili kasjerki oraz ochroniarza i zrabowali nieustaloną jeszcze kwotę pieniędzy. Trwa pościg za gangsterami.

Według nieoficjalnych informacji, w pobliskim Jankowie Przygodzkim znaleziono worki i kominiarki, należące prawdopodobnie do przestępców.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: