RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Napad na bank w centrum Łodzi

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

20 tys. zł skradziono z banku w centrum Łodzi. Do placówki przy ul. Piotrkowskiej wtargnął mężczyzna z przedmiotem przypominającym broń i zabrał pieniądze. Mężczyzna nie był zamaskowany.

Bardzo szybko wszedł pewnym krokiem. Wszedł za kasę, wyjął pistolet i zaczął wyjmować pieniądze z szuflad - powiedział radiu RMF FM jeden ze świadków napadu.

Policjanci przygotowują portret pamięciowy złodzieja.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: