RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Napad na bank w centrum Krakowa

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Krakowska policja poszukuje bandyty, który późnym popołudniem napadł na bank w centrum miasta. Zamaskowany mężczyzna wtargnął do placówki przy ul. Starowiślnej; zabrał około 20 tys. złotych i uciekł.

Mężczyzna w czapce baseballówce i w zaciągniętym na twarz szaliku wszedł do banku tuż przed godz. 18; przedmiotem przypominającym broń sterroryzował kasjerkę. Kiedy kobieta wydała mu pieniądze – około 20 tys. złotych, bandyta wyszedł.

Tuż przy drzwiach rzucił jeszcze na ziemię reklamówkę, krzycząc, że w środku jest bomba. Na miejsce wezwano pirotechników, którzy sprawdzili zawartość paczki. Na szczęście, alarm był fałszywy.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: