RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Napad na bank w Bydgoszczy

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policja znalazła samochód, którym uciekli bandyci po napadzie na bank w centrum Bydgoszczy. Jak informuje reporter RMF Marcin Friedrich, przestępcy porzucili auto niedaleko banku - samochód miał kradzione tablice rejestracyjne.

Wiadomo że bandytów było dwóch. Około godziny 19 zaatakowali wychodzącą z pracy kasjerkę i ochroniarza. Uciekli z kasetką z pieniędzmi. Na razie nie wiadomo ile ukradli.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: