Na Śląsku zatrzymano narkotykowego dilera
Publikacja: Piątek, 27 marca (11:49)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
Policja w Rudzie Śląskiej zatrzymała narkotykowego dilera, który sprzedał 20 tysięcy działek amfetaminy. Podczas zatrzymania mężczyzna miał przy sobie około tysiąca porcji tego narkotyku. Policjanci rozpracowywali handlarza od ponad pół roku.
24-latek przekazywał narkotyki zaufanym osobom, które następnie poprzez innych dilerów wprowadzały środki odurzające w obieg.
Policjanci zajmujący się sprawą nie wykluczają dalszych zatrzymań. Przestępca przyznał się do zarzucanych czynów i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.