RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Na Śląsku zatrzymano narkotykowego dilera

Publikacja: Piątek, 27 marca (11:49) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policja w Rudzie Śląskiej zatrzymała narkotykowego dilera, który sprzedał 20 tysięcy działek amfetaminy. Podczas zatrzymania mężczyzna miał przy sobie około tysiąca porcji tego narkotyku. Policjanci rozpracowywali handlarza od ponad pół roku.

24-latek przekazywał narkotyki zaufanym osobom, które następnie poprzez innych dilerów wprowadzały środki odurzające w obieg.

Policjanci zajmujący się sprawą nie wykluczają dalszych zatrzymań. Przestępca przyznał się do zarzucanych czynów i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: