RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Na południu Małopolski cały czas sypie śnieg

Publikacja: Czwartek, 19 stycznia (07:30) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Im bardziej jednak na południe białego puchu jest coraz mniej. W Zakopanem spadło go tylko 5 centymetrów, a w Limanowej już 15. Tam właśnie kierowcy mogą się spodziewać najgorszych warunków do jazdy.

Policja apeluje o założenie łańcuchów na kola tirów, na tych odcinakach gdzie są one wymagane. Zapowiadają, że będą bardzo rygorystycznie sprawdzać czy kierowcy stosują się tego nakazu.

Apel o założenie łańcuchów dotyczy także kierowców ciężarówek jadących zakopianką i drogą z Nowego Targu i Nowego Sącza. Na razie jednak nie ma doniesień o poważniejszych utrudnieniach na trasach południowej Polski.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: