Na Podhalu żyje się dłużej
Statystyki dowodzą, że góralki żyją średnio o dwa lata a mężczyźni nawet o sześć lat dłużej, niż mieszkańcy innych regionów Polski. Tajemnicą długowieczności może być oscypek i owcze mięso - uważa szef zakopiańskiego Sanepidu Adam Radko.