RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Na Podhalu żyje się dłużej

Autor: Publikacja: Poniedziałek, 17 marca (13:40) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Statystyki dowodzą, że góralki żyją średnio o dwa lata a mężczyźni nawet o sześć lat dłużej, niż mieszkańcy innych regionów Polski. Tajemnicą długowieczności może być oscypek i owcze mięso - uważa szef zakopiańskiego Sanepidu Adam Radko.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: